w

Jeżeli wysyłacie takie rzeczy do dziewczyn na Instagramie, to możecie przestać. I tak tego nie zobaczą

Instagram wprowadza nowe filtry, które mają ograniczyć liczbę niestosownych zdjęć, jakie ludzie dostają w prywatnych wiadomościach.


Największy problem z niechcianymi zdjęciami mają oczywiście influencerki. To one codziennie dostają dziesiątki zdjęć ze „sztangą” do oceny. Podobnie ma się sprawa w przypadku streamerek Twitch, w szczególności tych posiadających konta na OF.

Teraz wysyłanie zdjęć będzie miało mniej sensu, bowiem osoba, która dostanie to zdjęcie, nawet go nie zobaczy bez uprzedniej zgody na wyświetlenie go.

Bez sensu będzie to wysyłać

Problem niechcianych zdjęć w DM zostanie rozwiązany poprzez technologię, która po wykryciu niestosownego zdjęcia nałoży na niego filtr.

Zdjęcie odsłoni się dopiero, gdy dana osoba się na to zgodzi. Oczywiście będzie to działać tak samo w przypadku kobiet, jak i mężczyzn, choć wydaje się, że skorzystają na tym na pewno kobiety, przynajmniej w środowisku tym Internetowym powiązanym z Twitchem czy Youtubem. Praktycznie każda streamerka lub youtuberka otrzymała bądź nadal otrzymuje zdjęcia od mężczyzn.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka