w

Jurson przeprasza za swoje słowa, jakie padły podczas ostatnich Aferek Boxdela

Jurson to jeden z influencerów, który znany jest głównie z TT. Został on zaproszony do programu Aferki tworzonego przez Boxdela.


Jurson, znany głównie z TT podczas Aferek zaczął się mocno wypowiadać o innych influencerach. Wiele osób może kojarzyć tę postać z ostatniego odcinka u Dejvida.

Można powiedzieć, że udzielił mu się zaczepny charakter. Influencer tak „poddymił”, że później stwierdził, iż trzeba przeprosić za swoje słowa.

Głównie oberwało się Marcinowi Mazurowi, choć wcześniej Jurson wspominał o tym, że nie lubi chociażby Konopskiego. W każdym razie, chodzi głównie o te słowa:

Video

Rozeszło się to bardzo viralowo. Z resztą można się było tego spodziewać – w końcu są to Aferki.

Jurson przeprasza

Po tym występie na profilu TT pojawiły się przeprosiny. W dokładnie takim stylu, jak wiele osób się spodziewało. Influencer uznał, że niektóre jego słowa były przesadzone.

„Oglądaliście Aferki i wiecie, że trochę mnie poniosło” – zaczyna Jurson.

Video

Jurson na pewno został wrzucony na głęboką wodę. Wiele osób mu kibicowało, ale wiele też pisało, że to za wcześnie na takie wystąpienia na żywo, szczególnie przed tak dużą publiką i w momencie, kiedy wszystkie słowa są analizowane przez widzów.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka