w

Kamerzysta ma nową dramę – tym razem z restauracją „dorzucił włosy do jedzenia”

Kamerzysta ponownie wzbudza ogromne emocje, tym razem za sprawą swojego nowego filmu, na którym pojawia się wątek pewnej restauracji.


Kamerzysta jest bardzo kontrowersyjnym twórcą, któremu niedawno udowodniono wiele kłamstw. Youtuber przyznał się do niektórych zarzutów i przeprosił za nie. Wystarczyło kilka dni, by „Kamuś” ponownie wywołał zamieszanie.

Tym razem chodzi o jeden z nowych filmów, na którym pojawia się wątek włosów, jakie miały się pojawić w daniu restauracji o nazwie „Fenicja”.

Restauracja się broni i pokazuje dowody

Na filmie „Przeżyliśmy najgorszy dzień życia” youtuberzy udają się do restauracji, którą bardzo krytykują. Za długi czas oczekiwania, za słabe jedzenie i w końcu za włos, jaki miał się znaleźć w jednym daniu Adama.

Restauracja zaczęła się bronić, pisząc na Facebooku, że wszystko zostało nagrane przez kamery. Stworzono nawet krótki film, który wyjaśnia kwestię czasu, jaki czekali znajomi Kamerzysty na jedzenie i sprawę włosów.

Oprócz tego dodano oświadczenie:

„Kamuś masz tupet, żeby swoim obserwującym tak ściemniać! Dla suba wszystko. Chłopak przyszedł do nas i dorzucił włosy do jedzenia, żeby dodać pikanterii swojemu beznadziejnemu filmikowi na YouTube. Na do widzenia wyrzucił jedzenie u naszych drzwi. Klasa. Dowód na to w materiale, który publikujemy poniżej (realne nagrania z kamer). Smutna sprawa, że w dobie kryzysu znajdują się osoby próbujące jeszcze bardziej dopiec drugiemu, zamiast się wspierać.

Nie szanujemy takiego zachowania, a kłamstwo ma krótkie nogi! Wstyd, chłopaku, że oglądający Cię uczą się od takiego antyautorytetu, jakim się stajesz.”

Nie wiadomo, jak to się potoczy dalej, czy Kamerzysta odpowie i przeprosi, czy zupełnie zignoruje fakt i uda, że nic takiego nie miało miejsca.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka