w

Kanał Zero przekroczył tę granicę zarobków. Czyli Kanał Sportowy miał podobną kasę

Luty jest zazwyczaj najgorszym miesiącem pod względem stawek. Co z resztą potwierdza Krzysztof Stanowski. Ale i tak jest nieźle.


Luty to co roku bardzo średni, jak nie słaby miesiąc pod względem stawek na polskim Youtube i ogólnie w internecie.

To dlatego wiele osób właśnie w lutym wybiera się na wakacje, czy robi sobie przerwę od działalności stricte powiązanej z internetem, by potem wrócić do gry.

Kanał Zero przekroczył kolejną barierę

Okazuje się, że Kanał Zero zarobił już ponad 200 tysięcy. Dzisiaj pewnie zbliża się do 300 tysięcy. Możliwe, że pęknie te pół miliona w miesiąc i KZ zbliży się do miliona. Sześć zer raczej nie jest możliwe ze względu na okres, ale kto wie.

To są aktualne statystyki, oprócz zarobków. Te pochodzą sprzed 2 dni. Można więc założyć, że Kanał Zero zaraz przekroczy 300 tysięcy złotych. Od tego trzeba oczywiście odjąć podatki etc. ale są to liczby pozwalające sądzić, że projekt na luzie będzie się w stanie utrzymać.

To też pokazuje, na jaką kasę mogą liczyć inni polscy youtuberzy i inne podmioty. Takie pieniądze miał Kanał Sportowy z samych wyświetleń. W najlepszym okresie notowano tam właśnie takie wyświetlenia. Publika jest zapewne podobna, więc tym samym widać, jakie pieniądze tylko z samych reklam przechodziły przez KS.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka