w

Kanały Youtube członków Ekipy Friza z najgorszymi wynikami od kilku lat. Obrywa szczególnie jeden kanał

Członkowie Ekipy Friza mają obecnie nieco trudniejszy czas, przynajmniej pod względem wyświetleń. Czy jest to coś, czym warto się martwić?


Czy Ekipa Friza przemija? Zdecydowanie nie i nie ma ku temu żadnych znaków, choć na pewno jedne kanały youtuberów radzą sobie lepiej, niż inne. W najgorszej sytuacji jest szczególnie jeden kanał, który od wielu miesięcy nie otrzymuje nowych subskrypcji i mimo nowych filmów, ma najgorsze wyniki od lat.

O kim mowa? Tutaj raczej nie będzie zaskoczeń, że chodzi o Mini Majka, który od dłuższego czasu ma problem z wyświetleniami.

Te w maju były najniższe od przynajmniej 2019 roku i wyniosły poniżej 950 tysięcy. Czy jest to zaskoczenie? Raczej nie, bo youtuber nie nagrywa dużo, a jego content jest oceniany raczej różnie. Nadal trzeba pamiętać, że blisko milion wyświetleń to dla wielu kompletnie nieosiągalny wynik i na pewno nie jest tak, że kanał kompletnie zamarł.

Kto jeszcze traci?

Inni członkowie Ekipy radzą sobie lepiej, ale spadki w maju zanotowało kilka osób. Murcix z wynikiem 3.5 miliona wyświetleń wróciła do 2020 roku – to wtedy jej wyświetlania były niższe.

Marcysia również zaliczyła spadek, u niej maj również był najgorszym miesiącem od 2020 roku.

Gdy jedni tracą, inni zyskują. Duży skok zaliczył Tromba. U niego to wręcz powrót do normy z 2021 roku:

U reszty wygląd to w miarę normalnie, Friz wrzuca nieregularnie, więc jego wyniki zawsze będą dziwne, Wersow w tamtym miesiącu nagle straciła wyświetlenia – potencjalnie usunęła jakieś filmy.