w

Kim jest chłopak Murcix z Ekipy Friza? Nie ma większych wątpliwości, wspólne zdjęcia, wyjazdy

Murcix niedawno potwierdziła, że jest obecnie w związku. Inni Ekipowicze nie wygadali się jeszcze, z kim spotyka się youtuberka. Widzowie nie mają jednak większych wątpliwości.


Już od dłuższego czasu mówiło się, że Murix spotyka się z jedną z osób, które brały udział w projekcie Genzie. Początkowo chodziło tylko o wspólne zdjęcia, potem zrobiły się z tego bardzo podobne relacje.

Widać, że ta dwójka spędza ze sobą masę czasu. Widzowie wychwycili nawet, że Murcix była prawdopodobnie ze swoim chłopakiem na ostatniej gali Fame MMA. Kim więc on jest?

Prawdopodobny chłopak Murcix

Warto wspomnieć, że nie są to potwierdzone informacje, o związku świadczą wspólne zdjęcia – żadna ze stron nie potwierdziła tego, że się spotykają, czy tego, że są parą.

https://www.wykop.pl/wpis/64665923/nie-udalo-sie-w-t5m-to-pekluje-murcix-w-ekipie-az-/

Widoczna na zdjęciu osoba to MatterFML, uczestnik projektu T5M, które potem przerodziło się w Genzie. Ich wspólnych zdjęć jest cała masa. Jakby tego było mało, na profilach społecznościowych publikują te same ujęcia w podobnych godzinach.

Wydaje się, że oficjalne ujawnienie tego związku to jedynie kwestia czasu. Te „przypadkowe” ujęcia na imprezach to jedno, ale wstawianie podobnych zdjęć to już jakiś sensowny konkret. Zapewne za jakiś czas na kanale Murcix pojawi się film w stylu „Poznajcie mojego chłopaka”.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka