w

Kolejna osoba oskarżona przez dziewczynę o pisanie z 14-latkami. Screeny

To już kolejna osoba, która według dziewczyny z TT miała pisać z 14-latkami i między innymi proponować im „dr..gi”.


Takie kwestie prokuratura obserwuje bardzo pilnie, więc dziewczyna może się spodziewać wezwania do przesłuchania jako świadek lub na rozpytanie. Podczas transmisji na żywo padły z jej strony mocne oskarżenia w stronę popularnego streamera czy też youtubera.

Na tyle mocne, że może się to skończyć w sądzie. Takie oskarżenia mogą dosłownie zniszczyć życie, ale zapewne dziewczyna ma tego świadomość. Chodzi tutaj o pisanie z 14-letnią dziewczyną i proponowanie jej przyjazdu czy dr..gów.

@Aktualizacja

Według Daniela Magicala informacje przekazywane przez dziewczynę są nieprawdziwe. Screeny miały zostać podrobione. Sprawa najprawdopodobniej zostanie skierowana na drogę prawną, tzn. do prokuratury.

Daniel Magical miał pisać z 14-latkami

„Coś za cicho było”, więc na tapetę powraca temat Daniela Magicala. Jego „byłe dziewczyny” odstawiają na TT niezłe cyrki, ale teraz zrobiło się naprawdę poważnie.

Mam też bardzo mocną rzecz – mówi Zuzia. Magical przed więzieniem, gdzie osoba 14-letnia, którą zapraszał do domu i miała 14 lat, proponował jej dr..gi. Gdy ona się na niego wyj…ała, zaczął podawać jej numer telefonu i mówić, że jest dilerką.

Dziewczyna podaje wymianę wiadomości, jaka miała zaistnieć pomiędzy Danielem a 14-latką. Pojawia się tam wprost zaproszenie:

Wpadasz do mnie?? dzisiaj? na chalnie albo coś możesz u mnie spać jak chcesz

Po kolejnych wiadomościach o spotkaniu:

Wiesz, mama mi nie pozwoli pić i jechać. Bo mam tylko 14 lat.

A jak zadzwonię do twojej mamy?

Ostatnia wymiana zdań pochodzi z końcówki 2019 roku.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@gwiazdeczki.tiktoka/video/7311423313400565025

To są bardzo poważne oskarżenia i dziewczyny muszą mieć tego świadomość.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka