w

Kolejna youtuberka z byłej Ekipy Friza zerwała z chłopakiem? Przestali się obserwować

Reklama

Użytkownicy TT są na tropie kolejnego potencjalnego zerwania u youtuberki z byłej Ekipy Friza.


Informacja ta rozchodzi się bardzo szybko, ale nie została nijak potwierdzona. Marta, znana jako Murcix kilka dni temu wstawiła na swoim TT filmik, który nie mógł być inaczej zinterpretowany, niżeli tylko coś odnośnie zerwania.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@murcix_official

Nie wiadomo jednak kompletnie, czy chodzi o rozstanie z jej dotychczasowym partnerem, innym youtuberem znanym jako MatterFML, czy o coś kompletnie innego. Wyrok na TT jednak zapadł.

Nie obserwują się

Reklama

Dzisiaj pierwszą rzeczą, jaką robi się w takich sytuacjach to sprawdzenie, czy para się obserwuje. Szczerze mówiąc ciężko znaleźć ten wątek na TikToku, ale na Twitterze już jak najbardziej:

https://twitter.com/lobafto/status/1697863809426182567

Czy to jest dowód na to, że zerwali? Kompletnie nie. Marta jednak musiała wiedzieć, że jej filmik wywoła masę spekulacji odnośnie jej związku. Ci co bardziej uszczypliwi wskazują, że to kolejna próba przypomnienia o sobie. Szczególnie dziwne, że to „moje serce teraz” jest tak oczywiste, że aż za bardzo.

W komentarzach na obu platformach można znaleźć informacje o tym, że usunięto też wspólne zdjęcia, ale nie jest to prawdą. Może chodzić tutaj o cokolwiek, niekoniecznie o zerwanie. Szczególnie, że podpis pod filmem to:

Z drugiej strony nie można wykluczyć, że coś w życiu Marty się wydarzyło. Nie wiadomo jednak co. Ostatni odcinek z Matterem pojawił się 2 tygodnie temu.

Wyświetlenia nie powalają, ale ogólnie ostatnio na Youtube jest dość ciężko, jeżeli chodzi o content tego typu. Marcie idzie z kolei coraz lepiej.

Choć nadal jeden film jest bardzo dobry pod względem wyświetleń, inny to klapa. Widać, że youtuberka mocno kombinuje.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka