w

Konfrontacja Franio vs Liza: “Nie lubię, jak się dziewczyna we mnie zakochuje, gdy ja nie czuję czegoś więcej”

W Fame MMA obecnie nie ma jakichś niesamowitych konfliktów, dlatego temat Frania i Lizy jest tak mocno wałkowany na wszystkich wywiadach.


Widać, że świat powiązany z Fame MMA nie za bardzo zdaje sobie sprawę z tego, jak wyglądała relacja Frania i Lizy. Wielu dziennikarzy w ramach wywiadów pytało o ich ewentualny związek, niektórzy wręcz pytali, jak Liza ma na imię.

Rzeczywiście ta dwójka czasami mówi, że podchodzi do siebie neutralnie, by potem nazywać się wzajemnie fałszywymi. Szczególnie widać to w przypadku Lizy. W każdym razie po wczorajszej konferencji doszło do pewnej konfrontacji.

https://youtu.be/LpwS5Uz4oRM

Z jakiegoś powodu wywiad, na którym pojawia się i Franio i Liza dostał tytuł “FRANIO LIZA PRZERYWA WYWIAD OSTRO NIE MAM Z NIM NIC WSPÓLNEGO NIE LUBIE FAŁSZYWYCH LUDZI ŻLE MNIE“, gdzie wywiad nie został przerwany, a Liza sama została poproszona, w zasadzie dziewczyna powiedziała, że ma neutralny stosunek do Frania, a ich drogi zwyczajnie się rozeszły. Franio twierdzi dokładnie tak samo.

Franio i Liza

Widać, że wszyscy szukają tutaj jakiejś sensacji, ale tak naprawdę nie za bardzo jest ku temu powód. W części przypadków Franio zachował się słabo, Liza też nie pozostawała dłużna. Nadal podejmowany jest temat ewentualnego związku i “chemii”, jaka ponoć była między nimi. Franio podsumował to tak:

(…) czy była chemia? Nie wiem, nie chcę gadać o przeszłości(…).

Niewykluczone, czyli coś tam między wami, jakiś romans w powietrzu był? – pyta dziennikarka

Ja tę relację nazywałem troszeczkę inaczej, niż ona prawdopodobnie miała w głowie. Ona na początku też nazywała tę relację inaczej (…), natomiast nie lubię, jak się dziewczyna we mnie zakochuje, gdy ja nie czuję do niej czegoś więcej.

Franio dalej mówił, że woli “szare myszki” i w zasadzie to był koniec tematu. Reszta wywiadów była w podobnym tonie – Franio odpowiadał, że relacja między nimi jest zakończona, Liza dokładnie tak samo. Dziewczyna ma konkretne plany na streamowanie na Twitchu, nagrywanie muzyki, więc na pewno będzie jeszcze długo w polskim Internecie.

Ważną dla wielu informacją na pewno jest fakt, że Liza dalej przyjaźni się z Fagatą. Według niej Fagata zrozumiała swoje błędy i teraz zachowuje się już inaczej. Influencerka zna całą sytuację ze Stuu i nadal planuje się przyjaźnić z Fagatą mimo tego.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka