w

„Koniec Abstra”, ale youtuberzy wcale nie kończą nagrywać. O co chodzi z tym końcem?

Reklama

Abstra praktycznie od początku miało problem ze swoją oryginalną nazwą. Teraz nawet jej skrócona wersja zostaje zmieniona.


Abstra opublikowało nowy film, którego tytuł może dziwić „Koniec Abstra”. Wiele osób myślało, że Abstrachuje ogólnie kończą swoją działalność. Oczywiście zupełnie nie w tym rzecz. Szczególnie że główny kanał zatrzymał się na pewnym poziomie i raczej już nie spada.

Choć faktycznie od początku roku AbstrachujeTV traci około 10 tysięcy subskrypcji w każdym miesiącu.

Abstra to teraz Studi

Reklama

Z blisko 3-minutowego filmu dowiadujemy się, że Abstra zmienia swoją nazwę na Studi głównie przez wzgląd na chaos informacyjny. Ludzie błędnie postrzegali działania spółki jako indywidualne decyzje czy to Czarka czy Masnego.

W działalności byłego już Abstra nic się nie zmienia. Dalej będą nagrywać, dalej spółka ma zamiar tworzyć kanały etc. Jest to tylko i wyłącznie chęć oddzielenia tożsamości spółki od chłopaków. I wydaje się to dobrym ruchem.

Abstrachuje nadal szuka swojej drogi, ostatnio mają swój popularny format i widać, że dobrze się w nim odnajdują. Kanał został w pewien sposób zakopany przez algorytm i ciężko mu dotrzeć do nowych odbiorców, ale większość opinii o „twoim znajomym” jest pozytywna.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka