w

Koniec family friendly Ekipy Friza. Zasięgi spadają, że Murcix zwyzywała go od „jeb*nych deb*li”?

Wszyscy kojarzą filmiki Ekipy Friza, które w zdecydowanej większości były family friendly. Ekipa przez długi czas nawet nie przeklinała.


Czara goryczy została przelana, skoro nawet Murcix wypowiedziała się o tym w tak mocnych słowach. Wczorajsza sprawa nabrała mocnego tempa, a dowiedziało się o tym mnóstwo osób. Filmy zostały usunięte, a youtuber, którego to dotyczy, usuwa negatywne komentarze na jego temat.

Ogólnie jest to część druga wczorajszego odklejenia z Minecrafta. Jeżeli kompletnie nie wiecie, o co chodzi, to case nie dotyczy tylko i wyłącznie miniatur. Sama treść tych filmów też była paskudna. Są one już usunięte, ale na szczęście zachował to Zebo:

Podglądanie w bikini, takie klimaty opakowane w content dla dzieci. Nic dziwnego, że ludzie po prostu nie wytrzymali.

Nawet Murcix go zwyzywała

Co ciekawe, do tematu dołączyła między innymi Murcix. Można się było spodziewać, że pojawią się opinie od chociażby Mandzia:

Ale, że nawet Murcix:

Wizerunek family friendly nie musi być już podtrzymywany, więc na pewno ciekawie ogląda się sytuację, w której do tej pory „pozytywne” osoby dodają tego typu komentarze. Tu jednak wydaje się to jak najbardziej zrozumiałe.

Pojawiło się też kilka głosów na temat tego, że Murcix poddymia ze względu na jej spadające zasięgi. Wiecie, podbicie zainteresowania etc. Czy ma to sens?

Murcix właśnie się odbiła z największego spadku w historii kanału i wygląda to nieźle. Ponad 2mln wyświetleń to już sensowny wynik. Trudno tu więc mówić o kontrowersji na siłę. Chociaż wiadomo, to Youtube.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka