w

Konopski vs Wardęga. Sylwester odpowiada na film Konopskiego, który nie chciał rozmawiać

Konopski opublikował wczoraj zapowiadany film, który porusza temat Sylwestra Wardęgi.


Wczoraj po kilku dniach oczekiwania pojawił się finalnie film, w którym Konopski wyjaśnia swoją perspektywę, zarzucając Sylwestrowi Wardędze różnego rodzaju manipulacje czy niedopowiedzenia.

Zgodnie z tym, czego można się było spodziewać, Wardęga już dzisiaj nagrywa odpowiedź, natomiast jeszcze wcześniej wypowiedział się na ten temat na swoim Instagramie. Co ciekawe, Konopski miał wczoraj szansę porozmawiać z Sylwestrem – obaj byli bowiem na konferencji Fame MMA. Konopski nie chciał jednak niczego wyjaśniać.

Sylwester odpowiada Konopskiemu

Widać, że Wardęga jest po prostu zmęczony filmem Konopskiego. Ewidentnie spodziewał się czegoś lepszego. Czegoś, co go zaskoczy. Tutaj youtuber mówi, że części wątków w ogóle nie zrozumiał, niektóre procesy myślowe Konopskiego zwyczajnie nie mają większego sensu.

Video

Klip: Szotsy

Czy będzie to miało ciąg dalszy? Jak najbardziej można się tego spodziewać. Sylwester wczoraj wieczorem zapowiadał, że dzisiaj wybierze się do lasu, co jest równoznaczne z chęcią nagrania odpowiedzi. Na Instagramie wspominał również, że będzie chciał się do tego materiału ustosunkować.

Inni youtuberzy z zaciekawieniem patrzą na sytuację. Widać jednak, że większość jest po stronie Wardęgi, bowiem film Konopskiego niewiele wyjaśnił.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka