w

Koreanka opuszcza Twitch po banie „Straciłam całe zaufanie”

Kolejna popularna osoba opuszcza Twitcha. Tym razem powodem jest ban.


Nałożona blokada na jedną z popularnych streamerek sprawiła, że zdecydowała się ona całkowicie opuścić Twitch. QueenMico w momencie otrzymania bana miała 200 tysięcy obserwujących.

Streamerka uważa, że nie robiła nic złego, a ban pozbawił ją zaufania do platformy.

Przeniesienie na inną platformę

QueenMico nie zamierza iść na Mixera, Youtube, czy Facebook Gaming. Wybrała koreańską stronę AfreecaTV. Jak sama pisze na swoim Instagramie, nie chce przykładać się do platformy, która nie jest w pełni przejrzysta jeżeli chodzi o regulamin.

https://www.instagram.com/p/B5dJFUIJzYm/?utm_source=ig_embed

Streamerka dodała również, że nie otrzymała swojej wypłaty od marca i zdecydowanie nie tak powinno to być załatwiane. Jest to kolejna osoba, wspominająca o braku wypłat. Trudno takie informacje zweryfikować, natomiast coś może być na rzeczy. Kilku dużych twórców zaznacza, że dalej czeka na swoje wypłaty i zaczynają się martwić.

Od momentu otrzymania bana zdecydowałam się zaprzestać streamowania na Twitchu. Straciłam do niego zaufanie. Wolę zacząć od zera, mając większą pewność co do platformy.

AfreecaTV nie jest popularnym kierunkiem dla Europy i USA, natomiast koreańscy twórcy często decydują się na takie przejścia.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka