w

Kruszwil wyjaśnia sytuację z Podlasiem, ile tak naprawdę dostał pieniędzy?

Jakiś czas temu w internecie zrobiło się głośno o Kruszwilu, który miał wziąć 50 tysięcy złotych za nagranie filmu o Podlasiu.


Kruszwil wzbudzał w przeszłości wiele emocji, a gdy wydawało się, że jego temat w miarę ucichł, to do mediów przedostała się informacja o realizacji firmy Kruszwila filmu sponsorowanego przez województwo podlaskie.

Za promocję województwa, twórca miał dostać 50 tysięcy złotych. Kruszwil dementuje te plotki.

KRUSZWIL TWIERDZI, ŻE NIE DOSTAŁ 50 TYSIĘCY ZŁOTYCH I DEMENTUJE PLOTKI

„Równowartość dwóch średniej półki telefonów”

Kruszwil nagrał specjalny film, w którym informuje, że faktycznie takie zlecenie było i faktycznie zostało zlecone przez województwo. Natomiast dementuje, że dostał za film 50 tysięcy. Jak sam mówi, na jego konto wpłynęła równowartość dwóch średniej półki telefonów. Można więc założyć, że około 5 tysięcy złotych.

Youtuber wspomina także, że film był wcześniej przesłany do weryfikacji i zatwierdzenia. Urzędnicy musieli go widzieć i zaakceptować zanim trafił do publikacji. To zupełnie inna wersja wydarzeń, niż publikowane w mediach doniesienia.

Video

Z filmu dowiadujemy się również, że Kruszwil nie był autorem scenariusza do filmu. On po prostu odegrał swoją rolę. Warto wspomnieć, że scenariusz także był uzgadniany z województwem podlaskim.

Całość wygląda po prostu na wtopę, która nie powinna zostać opublikowana. Wyszłoby to lepiej i widowni Kruszwila i samemu Podlasiu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka