w

Krzysztof Stanowski prosi youtubera, prowadzącego Fame MMA o adres kancelarii

Wygląda na to, że szykuje się ciekawy pojedynek prawny. Krzysztof Stanowski poprosił youtubera, który ostatnio prowadził program Fame MMA o adres kancelarii prawnej.


Z zupełnego zaskoczenia pojawił się temat Krzysztofa Stanowskiego, który najwyraźniej ma pewne wątpliwości odnośnie materiału Szalonego Reportera. Szalony kojarzony jest z kanałem na Youtube, mocnymi wypowiedziami i plotkami.

Ostatnio Reporter prowadził program Fame MMA, a przynajmniej tak to przedstawił w swoim filmie. Najnowszy materiał na pobocznym kanale aktywował Krzysztofa Stanowskiego – ten znalazł się również na miniaturze filmu.

Krzysztof Stanowski vs Szalony Reporter

Co nie spodobało się Stanowskiemu? Już samo zestawienie na miniaturze może być ryzykowne, ale wszystkie kanały newsowe robią w ten sposób, z o wiele, wiele gorszymi tytułami i napisami. Sama treść filmu może sugerować, że Kanał Zero wziął pieniądze za promowanie CPK.

Sama miniatura przeszła potem kilka zmian, by finalnie skończyć na czymś takim:

Pewnie się okaże wkrótce, co tam dokładnie Krzysztofowi Stanowskiemu nie odpowiada. Może chodzi jeszcze o coś innego, ale no trudno tutaj powiedzieć, jak to zostanie załatwione i czy w ogóle będzie potrzeba wymian pism.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka