w

Kto był najpopularniejszym polskim streamerem na Twitchu w marcu 2021? TOP 10

Polski Twitch bardzo mocno się rozwija, kto był jednak najpopularniejszy w ostatnim miesiącu?


Twitch cały czas rośnie w siłę, zabierając coraz większą widownię z Youtube. W marcu na tle wszystkich pozostałych wybijała się jedna osoba, którą był… Ewron. Streamer zdeklasował wszystkich innych pod względem czasu oglądania.

Xayoo Industries ze względu na małą częstotliwość streamowania kompletnie wypadło poza TOP 10. Pierwszym z grupy jest Japczan z 14 pozycją. Można się jednak spodziewać powrotów, które ponownie przejmą polskie TTV.

TOP 10 w marcu 2021

Pierwsza trójka to Ewron, który przekroczył 1.5mln obejrzanych godzin, następnie Mandzio i Pago. Warto tutaj zauważyć także Bartka z 10 miejsca, o którym niedawno wspominaliśmy. Jego liczby są tylko większe, więc w kwietniu należy się spodziewać przeskoczenia o kilka miejsc do góry.

Gucio stabilnie w środku stawki, podobnie, jak Izak, Jacob, czy Diables. Pierwsza dziesiątka już od jakiegoś czasu jest mniej więcej stała. Czasem zmieniają się te ostatnie pozycje. Widać jednak spory powiew świeżości, przykładowo u xth0rka, ten w ostatnich 3 miesiącach powiększył swoją widownię o dobre 46%.

Streamerzy League of Legends tuż poza TOP 10. Kubon znajduje się na 12, a Overpow na 13 miejscu. Dalej mamy też Rybsona na 16.

Jeżeli chodzi o gry, to nadal w Polsce króluje Minecraft przed CS:GO i LoLem. Widać spadek Fortnite, nawet mimo startu nowego sezonu. Dobrze radzą sobie nadal szachy, GTA, czy Warzone.