w

Lando Norris, kierowca F1 pokazał na Twitch swój nowy kask, zaprojektowany przez 6-latkę

Jeden z kierowców Formuły 1 nieźle zaskoczył wszystkich swoich fanów.


Lando Norris, podobnie jak wielu zawodowych kierowców, zaczął też streamować na Twitch. Oczywiście można się domyślać, że na jego transmisjach pojawia się między innymi F1 2020, natomiast można tam obejrzeć także chociażby Call of Duty Warzone.

Podczas ostatniej transmisji, Brytyjczyk pokazał kask pomalowany przez jedną z fanek. Okazało się, ze Eva ma 6 lat i uwielbia wyścigi.

Nowy kask Norrisa

Odsłonięcie nietypowego kasku miało miejsce na Twitchu i wywołało sporo emocji. Widać, że pójście platformy w stronę sportu może być naprawdę dobrym pomysłem. Jak jednak wygląda kask?

Wygląda bardzo oryginalnie i nie trudno sobie wyobrazić reakcję Evy, która zobaczy go na GP Wielkiej Brytanii. Kierowca znany jest ze swoich nietypowych pomysłów, warto tutaj przytoczyć chociażby jego specjalną niespodziankę, którą zabrał ze sobą do Meksyku.

View this post on Instagram

México especial 🇲🇽 📷 @wearegrip

A post shared by Lando Norris (@landonorris) on

Na pewno Twitch ma ostatnio powody do zadowolenia, jeżeli chodzi o Formułę 1. Wielu zawodowych kierowców przenosiło się do wirtualnego F1, czym zarazili też innych streamerów. Pytanie tylko, czy ten trend się utrzyma.