w

Leak o walce wieczoru na Fame MMA 18. To zawęża pole wyboru potencjalnych zawodników

Podczas nagrywania programu Sylwester wspomniał o walce wieczoru, ujawniając przy okazji ważny szczegół.


Fame MMA zbliża się wielkimi krokami. O samej gali wiadomo stosunkowo niewiele w kwestii ewentualnych pojedynków. Co ciekawe, pojawiła się ważna informacja o walce wieczoru. Boxdel ewidentnie był zaskoczony pytaniem Wardęgi, ale materiał poszedł, więc musiał otrzymać autoryzację.

Tak czy inaczej, mocno zawęża to możliwych zawodników. Wiadomo, że chodzi o „gości”, czyli mężczyzn – wiele mówiło się o walce kobiet w kontekście plotek o zawodniczce, jaką Fame weźmie z Prime.

Walka wieczoru na Fame MMA 18

Swoją drogą Boxdel wyjaśnił, jak postrzega kwestie porozumienia z HL i zawodników z Prime. W wielkim skrócie Fame i HL nadal będzie brało zawodników i zawodniczki z Prime, jeżeli nie mają oni ważnych kontraktów lub w momencie, gdy „umowa nie została dotrzymana”.

Tak czy inaczej, Sylwester o walce wieczoru mówi:

Czy uważasz, że organizowanie walki wieczoru dwóch gości, którzy ostatnie swoje pojedynki przegrali, jest okej? No taką walkę organizujecie teraz. – pyta Wardęga.

W sensie… – Boxdel

W walce wieczoru. No sam się zastanów, będzie walczyło dwóch gości, którzy ostatnie swoje pojedynki przegrali. – Wardęga

Ym, tak, ale nie do końca. – Boxdel

No jak nie do końca. – Wardęga

No zobaczysz, co się wydarzy. U nas w walce wieczoru? – pyta dość mocno zdziwiony Boxdel.

No. – Wardęga

Na main evencie w Fame teraz? No, nie do końca. – Boxdel

To czekaj, teraz off camera. – kończy w ogóle ten wątek Sylwester

https://youtu.be/nJcuhWFI3f4

Czyli do końca nie wiadomo, co tam się wydarzy, ale Boxdel w pierwszym momencie powiedział, że Wardęga ma rację, odpowiadając „tak”, dopiero po chwili jakby się zorientował, o czym w ogóle mowa.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka