w

Liza nie wytrzymała. Streamerka, zawodniczka Fame MMA w pewnym momencie się rozpłakała

Liza czy też Lizi w pewnym momencie wywiadu po prostu się rozpłakała, wspominając o swoich znajomych.


Wejście w ten świat polskich influencerów zdecydowanie nie jest łatwą sprawą. Podobnie, jak zostawienie swojego dotychczasowego życia i przeniesienie się do innego kraju. Liza obecnie jest jedną z popularnych influ, wiele osób poznało ją jako zawodniczkę Fame MMA.

Jej następną przeciwniczką jest Navcia. Polska streamerka, którą można zapytać o wiele rzeczy. Chociażby o licencje do filmów oglądanych razem z widzami na zewnętrznej platformie, gdzie puszczany jest film z kamerką streamerki na górze ekranu.

Liza nie wytrzymała

Liza, mówiąc o swoich znajomych, zaczęła płakać. Moment z tego wywiadu bardzo mocno rozszedł się po sieci. Influencerka ma bardzo różną opinię, między innymi ze względu na pokazywanie swojego ciała i zarabianie na tym.

Video

Wywiad: https://youtu.be/oHNJ1XN5LbQ

Jedni piszą, że Liza wykorzystuje swoją sytuację do wzbudzania w ludziach współczucia. Inni mówią, że trudno sobie wyobrazić, co tak naprawdę musi przeżywać osoba, która faktycznie uciekła z miejsca zamieszkania.

Ze wszystkimi influ jest podobnie. W zależności od platformy to opinie o nich są bardzo różne i trudno je sensownie wypośrodkować. Na pewno Liza budzi emocje, a o to w tym wszystkim chodzi.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka