w

Lody Ekipy trafiły na listę przedmiotów zabronionych. Chodzi o sprzedawanie papierków po nich

Reklama

Lody Ekipy sprawiły, że o Frizie i youtuberach zrobiło się naprawdę głośno, a niektórzy próbowali zbić na lodach fortunę.


Z lodami Ekipy była już cała masa dziwnych sytuacji. Bójki w sklepach, specjalne ich niszczenie, by tylko zdenerwować najmłodszych widzów, wykupowanie całych kartonów etc. W tym wszystkim były też słynne aukcje z papierkami po lodach Ekipy.

I choć obecnie lodów próbował już praktycznie każdy, to w polskich serwisach aukcyjnych dalej są oferty po kilka, kilkadziesiąt tysięcy złotych tylko za same papierki.

Lody Ekipy trafiły na listę przedmiotów zabronionych

Reklama

Ta historia kończy się właśnie teraz. OLX, jeden z największych serwisów zaktualizował swoją listę przedmiotów zabronionych. W ostatnim punkcie widnieje wyraźnie:

papierki, opakowania po lodach „Ekipa”.

Jak to się ma do rzeczywistości? Nawet teraz do kupienia dostępna jest cała masa papierków, ale można się domyślać, że chodzi tutaj o ciągle pojawiające się nowe oferty. Najmłodsi użytkownicy widzą w tym potencjał na biznes, więc co kilka minut dochodzą nowe papierki.

Można się spodziewać, że razem z OLX podobne zakazy pojawią się w innych serwisach aukcyjnych. Póki co jedyną konsekwencją wystawiania papierków jest usunięcie aukcji, natomiast może się kończyć także blokadą konta, jeżeli jedna osoba będzie wystawiać to samo po kilkanaście razy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka