w

Lody Ekipy trafiły na listę przedmiotów zabronionych. Chodzi o sprzedawanie papierków po nich

Lody Ekipy sprawiły, że o Frizie i youtuberach zrobiło się naprawdę głośno, a niektórzy próbowali zbić na lodach fortunę.


Z lodami Ekipy była już cała masa dziwnych sytuacji. Bójki w sklepach, specjalne ich niszczenie, by tylko zdenerwować najmłodszych widzów, wykupowanie całych kartonów etc. W tym wszystkim były też słynne aukcje z papierkami po lodach Ekipy.

I choć obecnie lodów próbował już praktycznie każdy, to w polskich serwisach aukcyjnych dalej są oferty po kilka, kilkadziesiąt tysięcy złotych tylko za same papierki.

Lody Ekipy trafiły na listę przedmiotów zabronionych

Ta historia kończy się właśnie teraz. OLX, jeden z największych serwisów zaktualizował swoją listę przedmiotów zabronionych. W ostatnim punkcie widnieje wyraźnie:

papierki, opakowania po lodach “Ekipa”.

Jak to się ma do rzeczywistości? Nawet teraz do kupienia dostępna jest cała masa papierków, ale można się domyślać, że chodzi tutaj o ciągle pojawiające się nowe oferty. Najmłodsi użytkownicy widzą w tym potencjał na biznes, więc co kilka minut dochodzą nowe papierki.

Można się spodziewać, że razem z OLX podobne zakazy pojawią się w innych serwisach aukcyjnych. Póki co jedyną konsekwencją wystawiania papierków jest usunięcie aukcji, natomiast może się kończyć także blokadą konta, jeżeli jedna osoba będzie wystawiać to samo po kilkanaście razy.