w

Magical jeszcze nie wyszedł z więzienia, a na polskim Twitchu już latają jajka. Dziwny stream

Jajka w przestrzeni internetowej szczególnie kojarzą się z Magicalem. Wszyscy pamiętają Urzędniczą i masę jajek naokoło okien Daniela.


Magical wychodzi za 2 dni z więzienia i oczywiście nadal jest zbanowany na Twitchu, natomiast na platformie pojawiają się transmisje, które mają coś w sobie z tych dawnych lat. Trudno tutaj zrozumieć, o co konkretnie chodzi, ale ostatnio sporo osób pisało do nas o klipie z jajkiem.

Chodzi konkretnie o dość świeży kanał „pelnomocnikemocji”, na którym najpopularniejszym klipem ostatnich 7 dni jest coś takiego:

Klip: https://www.twitch.tv/pelnomocnikemocji

Jako na Twitchu

Ktoś najwyraźniej uznał, że 2023 to doskonały rok na tego typu content. Naturalnie znajdą się osoby, które chętnie obejrzą coś w tym stylu, szczególnie że pojawiają się tam dziwne sytuacje pokroju rozbicia jajka na głowie.

Klip: https://www.twitch.tv/pelnomocnikemocji

W ogóle sam cennik po prawej stronie jest przepiękny. Dosłownie wygląda to tak, jakbyśmy się cofnęli o kilka lat do transmisji na Youtube. Kanał został już zauważony, więc jego twórcy muszą bardziej uważać na to, co robią. Jest tam kilka sytuacji, które spokojnie mogłyby się skończyć banem.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka