w

Mandzio wyznaje, że był teraz w związku z „trans mężczyzną”. Po kilku miesiącach zerwali

Mandzio dość mocno zaskoczył świat tą informacją, choć zapewne wiele osób się domyślało.


Wydawałoby się, że Mandzio nie jest jakimś niesamowicie kontrowersyjnym twórcą, choć ostatnia konferencja Fame’u pokazała, że jednak drzemie w nim wiele emocji. Po swoim występie youtuber wręcz przeprosił na Twitterze pisząc:

Teraz okazuje się, że Mandzio był w ostatnich miesiącach w związku z transpłciowym mężczyzną. Tego faktu akurat wiele osób nie wiedziało.

Mandzio wyjawia informację o swoim związku

Mandzio w ostatnich miesiącach często był oceniany, głównie przez wzgląd na swoje dość niestandardowe kreacje. Teraz youtuber w wywiadzie u Żurnalisty postanowił wprost powiedzieć, że przez kilka ostatnich miesięcy był w związku z transpłciowym mężczyzną. Był to związek na odległość, gdyż osoba ta była zza granicy.

TikTok: https://www.tiktok.com/@zurnalista.pl/video/7186201535313906949

Pełna rozmowa jest dostępna póki co na Spotify, natomiast więcej o tym będzie się zapewne mówić w momencie, gdy wyląduje na Youtube. Związek Mandzia nie wywołuje póki co jakichś większych emocji, może gdyby to wyszło kilka miesięcy temu, to tak – dzisiaj ludzie podchodzą do tego na zasadzie „a, okej” i chyba tak to powinno wyglądać.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka