w

McDonald’s w Polsce właśnie wycofał kilka rzeczy. Niektórzy będą mocno zawiedzeni

McDonald’s wczoraj wycofał kilka rzeczy ze swojej oferty. Wiele osób będzie zasmuconych, innym będzie to kompletnie obojętne.


McDonald’s co jakiś czas zmienia swoją ofertę. Ostatnio oczywiście wszyscy mówią tylko i wyłącznie o Drwalu, natomiast na liście znalazło się jeszcze kilka innych rzeczy, które uległy zmianie. Restauracja poinformowała o wycofaniu kilku produktów ze swojej oferty.

W sieci wiele osób komentuje, że teraz nie ma po co przychodzić do Maka, ale tak źle chyba nie jest. Choć na pewno niektórzy faktycznie będą rozgoryczeni.

Co zostało wycofane?

Wycofano w sumie trzy różne burgery. Ciekawe, że zajęto się nawet McRoyalem – on cieszył się sporą popularnością. Teraz nie będzie już opcji zamówienia go w wersji podwójnej. On zostaje na ten moment wycofany.

Kolejnym wycofanym burgerem jest podwójny Wieśmiak. Tutaj taka sama historia. McDonald’s dorzucił jeszcze do tego jego pikantną wersję. Czyli na dobrą sprawę pozbyto się podwójnych wersji.

Podstawowe oczywiście zostaną i nigdzie się nie wybierają. Ogólnie da się to obejść, dorzucając sobie kawałek mięsa. Ten będzie oczywiście dodatkowo płatny.

Kanapki zapewne wrócą, gdy z oferty zniknie Drwal. Tutaj można podejrzewać, że chodzi o zwiększenie sprzedaży samego Drwala, dla których te burgery były konkurencją.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka