w

“Mężczyzna zaczyna się od…”, czyli dziewczyna Gimpera dodała wpis, po którym mężczyźni mieli się “spłakać”

Co się stanie, gdy role zostaną odwrócone? Cóż, to chyba najlepszy tego przykład.


Sheya, dziewczyna Gimpera wcale nie ukrywa, że lubi obserwować Twittera Nitra. Wspomniała o tym nawet na odcinku, gdzie pojawiło się odniesienie do legendarnego już wpisu Nitrozyniaka o tym, na ilu kilogramach kończy się kobieta, a zaczyna wieloryb.

Jak mówiła youtuberka:

Kupuję jego humor, dużo sarkazmu używa, ja lubię sarkazm, podobają mi się jego tweety jak pisze, niektóre… Są śmieszne.

Gimper przypomniał tam właśnie o wpisie Nitra odnośnie wielorybów. W każdym razie youtuberka prawdopodobnie w odniesieniu do tego postanowiła sprawdzić, jak zareaguje Twitter na podobny tekst, ale z drugiej strony.

https://youtu.be/BH3RWBMj7Hg

I się zaczęło

Jest to oczywiste nawiązanie i należy to traktować z przymrużeniem oka, ale w Polsce im bardziej kontrowersyjnie na Twitterze, tym lepiej.

Wpis ten zgodnie z oczekiwaniami dotarł do wielu osób. Ogólnie linkując go i dyskutując o nim w sieci mówi się, że mężczyźni się tam spłakali.

Większość kobiet pod spodem pisze właśnie o tym, jak bardzo ten wpis zabolał mężczyzn. Problem jest taki, że trudno tam naprawdę znaleźć chociaż kilka osób, które dały się na to jakkolwiek złapać. Jest może 1-2 takie wiadomości. Te u góry to chyba wszystkie. Temat natomiast został zalany tym:

Tymczasem mężczyźni odpisują, że oni w sumie nie widzą, by ktoś się spłakał.

Ciekawe jednak, gdyby faktycznie zostało to wzięte tak na poważnie, jak wypowiedź Nitra. Przypomnijmy, że wówczas wypowiedziało się naprawdę wiele kobiet, które były niesamowicie urażone. Z resztą nie tylko kobiet.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka