w

Mini Majk kupił wyświetlenia na Youtube? Tak uważa TrueMan i oskarża w swoim filmie

Reklama

Youtuber o pseudonimie TrueMan postanowił uderzyć w kolejnego członka Ekipy Friza.

Reklama

Na najnowszym filmie TrueMana, Youtubera zajmującego się głównie filmami ciekawostkowymi i „aferkami” pada poważne oskarżenie w stronę jednego z członków Ekipy Friza.

Chodzi tutaj o Mini Majka, który miał kupować wyświetlenia, a dwójka twórców na swoim materiale ma to udowodnić.

Mini Majk i kupione wyświetlenia?

TrueMan wraz z Freakly uważają, że Mini Majk kupił wyświetlenia. Na poparcie swojej teorii mają dowody – a przynajmniej tak twierdzą. Zastanawiacie się, co to za dowody?

Mini Majk na swoich najpopularniejszych filmach zdobył naprawdę ogromne wyświetlenia.

Film pt. „Dzień z życia małego człowieka” oberzjało ponad 12 milionów osób. Według Youtuberów jest to bardzo podejrzane, że Mini Majk był w stanie dorównać wyświetleniami grupie Abstra, których drugi najpopularniejszy film ma mniej więcej taką samą liczbę obejrzeń.

Zagraniczne komentarze

Drugim dowodem (tak, wyświetlanie były dowodem, jakbyście się pytali) mają być zagraniczne komentarze. Faktycznie, zdarzają się.

To w zasadzie wszystko. Według dwójki twórców to wystarczy, by potwierdzić kwestię kupowania wyświetleń.

Video

To, czy wyświetlenia faktycznie są kupione jest raczej nie do potwierdzenia. Można oczywiście bazować na liczbie wyświetleń i zagranicznych komentarzach, natomiast nie można tego nazwać dowodami.

Algorytmy Youtube są naprawdę pokręcone i w przeszłości zdarzało się już, że polskie filmy trafiały do zagranicznych odbiorców bez większego powodu. Ba, działo się tak nawet w polskiej karcie na czasie, gdzie niekiedy wędrowały filmy z Hiszpanii, Turcji, Ełoch i wielu innych krajów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka