w

Mini Majk zmienił platformę z Youtube na coś innego. Nowy kierunek byłych (obecnych) ekipowiczów?

Mini Majk ostatnio mocno zapunktował, jeżeli chodzi o opinię. Teraz został wypatrzony na innej platformie niż Youtube.


Mini Majk kojarzy się przede wszystkim z walkami i spadającymi wyświetleniami. Teraz youtuber zaskakuje i to już któryś raz. Wiele osób mylnie myśli, że ludzie go jakoś źle postrzegają, natomiast Mini Majk pojawił się wczoraj choćby na Twitchu, gdzie został miło przyjęty.

W kwestii zmiany platformy akurat nie chodzi o Twitcha, ale warto o tym wspomnieć, bo było to bardzo pozytywne zachowanie ze strony Mini Majka. Ten zaproponował spore paczki Majkelków streamerom Twitch. Tak samo Dubielowi, Medusie, jak i zupełnie innym.

Video

Ogólnie zostało to bardzo pozytywnie przyjęte.

Mini Majk na innej platformie

Mini Majk otwarcie mówił, że Youtube już go nie pociąga, więc to stosunkowo normalne, że postanowił spróbować swoich sił gdzieś indziej. Youtuber został wypatrzony na TikToku.

Nie jest to zaskakujące, bo coraz więcej osób zaczyna tam streamować. Do tej pory wybijały się tam osoby niezbyt znane, które nie robiły nic ciekawego. Większość to kobiety, które ubierają się w krótkie sukienki i rozmawiają z widzami. Pewnie by się to zmieniło w momencie, gdyby TikTok jednak uznał, że zabieranie 90% wpływów z „donejtów” to trochę przesada.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka