w

Mixer o tym, że Dis napisał do niego po powiedzeniu “JD” na Fame MMA. “Się spiął leciutko”

Fot. https://youtu.be/F-H63gBaWKs | https://youtu.be/O-JXpbV5ZR8

Mixer, jeden z popularnych youtuberów, rzucił podczas Fame MMA na odchodne “JD”. Okazuje się, że ta historia miała ciąg dalszy.


Temat “JD”, choć miał kilka momentów, w których już umierał, to co kilka miesięcy jakimś cudem ludzie sobie o nim przypominają. Tym razem było to za sprawą Mixera. Youtuber podczas Fame MMA, konkretniej po swojej walce, rzucił “JD” kompletnie bez kontekstu.

Youtuber podziękował wszystkim za przygotowania i kończąc wywiad, w oktagonie powiedział po prostu “JD”.

https://youtu.be/F-H63gBaWKs

Co działo się dalej?

Mateusz Kaniowski, przeprowadzając kolejny wywiad, już bezpośrednio na swoim kanale zapytał Mixera, jak to było później z Disem. Jak słyszymy:

(…) po tym wszystkim mówiłeś, że zaczął do ciebie pisać? – Pytał Kaniowski.

Tak, no pisał, ale ja jakby zawsze tłumaczę Norbertowi w takich sytuacjach, że wiesz, że to jest tylko memik. Ja jako człowieka go lubię, szanuję i nic do niego nie mam. To, że jest twórcą internetowym, memicznym bardzo, to tylko…. Śmiech to zdrowie. – Odpowiedział Mixer.

Ale zaczął cię wyzywać?

No nie wiem, czy wyzywać, jakoś tam się spiął leciutko. Ale bez spinki, ja tam go lubię.

Zaskakujące, że temat nadal tak elektryzuje ludzi. Normalnie zapewne kompletnie nikt by na to nie zwrócił uwagi, ale Dis ponownie zabrał głos. Warto tutaj wspomnieć, że Dis również będzie walczył na jednej z gal MMA, tyle że na konkurencji Fame, czyli High League.