w

MrBeast odtworzył Squid Game wydając przy tym absurdalną ilość pieniędzy. Jak to wygląda?

MrBeast, popularny zagraniczny youtuber odtworzył całe Squid Game. Co prawda film na jego kanale pojawi się za jakiś czas, ale my już wiemy, jak to wygląda.


Jeżeli myśleliście, że polscy youtuberzy postarali się z odtworzeniem Squid Game, to będziecie nieźle zaskoczeni widząc, co zrobił MrBeast, znany oczywiście z wydawania ogromnych ilości pieniędzy.

Youtuber postawił sobie niesamowicie ambitny cel, który wykonał. Dzisiaj wiemy, że odtworzenie scenerii kosztowało go absurdalne 2 miliony dolarów, czyli około 8mln złotych. Dodatkowo youtuber przeznaczył 1.5mln dolarów na nagrody.

Pierwszy rzut oka

Film na kanale MrBeast’a znajdzie się za jakiś czas, natomiast już teraz opublikował on coś w rodzaju zajawki pisząc, że odtworzył każdą jedną grę, razem z “lobby”, czyli miejscem, w którym uczestnicy śpią.

Projekt ten jest ogromny i na pewno premiera filmu ze Squid Game będzie wielkim sukcesem. Wiadomo, że powstaje druga część serialu, więc możliwe, że to nie będzie ostatni raz, gdy MrBeast zabierze się za coś takiego.