w

Multi odpowiada Natsu. Youtuber po raz kolejny został wywołany do tablicy przy dramie

Tydzień bez wciągnięcia Multiego w dramę tygodniem straconym.


Sprawa pomiędzy Multim a Natsu i ogólnie całym Natsu World zdecydowanie nie jest zamknięta. Wczoraj na kanale projektu Natsu pojawiła się odpowiedź na film Multiego. Trudno powiedzieć, dlaczego youtuberzy dalej ciągną ten temat, ale najwyraźniej czują taką potrzebę.

Obecny Internet działa w ten sposób, że wszyscy już dawno o tym zapomnieli i samo Natsu World mogło się dalej rozwijać. Skutkiem tego ich film ponownie ściągnął na kanał i cały projekt mnóstwo negatywnych komentarzy.

Multi i Natsu

Film Natsu World został oceniony w sieci bardzo negatywnie. Ludzie uważają, że kompletnie nic nie wnosi, zupełnie mija się z tematem, wręcz wygląda, jakby tworzyli go bardzo niedoświadczeni ludzie. I nie chodzi tutaj o uczestników, a o samą Natsu.

Na film Natsu oczywiście Multi odpowiedział w swoim stylu, punktując projekt, co nie było jakieś szczególnie trudne. Podsumowaniem ponad 50-minutowej wypowiedzi jest krótki klip, który mówi chyba wszystko:

Jedno jest pewne – Multi nie chce się spotykać z Natsu, nie rozumie, dlaczego youtuberzy w ogóle chcieli rozmawiać z nim o dramie na koncercie, dlaczego nie napisali do niego bezpośrednio i dlaczego nie zakupili biletów, skoro im tak bardzo zależało.