w

Murcix odpowiada na ostry komentarz Mixera odnośnie ich związku. W Ekipie Friza coraz dziwniej

Mixer miał napisać dość dziwny komentarz na Facebooku. Oczywiście od dawna nie należy do Ekipy Friza, ale co jakiś czas odnosi się do ekipowiczów.


Mixer w przeszłości wielokrotnie nawiązywał w jakiś sposób do ekipowiczów. Przez jakiś czas jego content skupiał się głównie na Ekipie, choć do niej już nie należał. Youtuber całkiem nieźle wykorzystywał temat, bowiem dawał mu spore zasięgi.

Teraz Mixer znowu o sobie przypomniał – tym razem nawiązał do związku z Murcix. Komentarz był dość niemiły, ewidentnie zaczepny. O ile w ogóle istniał – został usunięty i trudno znaleźć jakąkolwiek kopię.

Mixer do Murcix

Mixer napisał na Facebooku komentarz, odpowiadając na poniższy:

Mixer pierwszy raz w życiu coś śmiesznego zrobił.

Youtuber odpowiedział:

Byłem przez 4 lata w związku z Murcix.

Dość dziwna, wydawałoby się niepotrzebna zaczepka. Murcix odpowiedziała krótko, nie za bardzo odnosząc się do tego, bo i niby w jaki sposób:

Na pewno sytuacja w Ekipie, o ile nadal można to tak nazywać, jest dość dziwna. Nie wiadomo, co tam się dzieje i jak naprawdę to wygląda. Takie pstryczki w nos dają widzom poczucie, że Ekipa rzeczywiście się rozeszła. Choć w przypadku Murcix i Mixera było to jasne już wiele lat temu.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka