Na koncertach Fagaty dochodzi do dość dziwnych sytuacji

Rozrywka

Reklama

Fagata rozpoczęła dawanie koncertów ze swoją muzyką i wbrew narracji internetu wiele osób faktycznie chce na nie przychodzić.


Fagata nie potrzebuje w sumie na ten moment walk. Dobrze radzi sobie, dając koncerty, zresztą nie tylko ona. To ostatnio dość popularny sposób na zarobienie pieniędzy wśród influ. Praktycznie każdy bowiem kiedyś nagrał jakąś piosenkę.

W każdym razie koncerty Fagaty cieszą się dużym zainteresowaniem, choć dochodzi na nich do dość specyficznych sytuacji. Tzn. klepanie po tyłku jest tam czymś kompletnie normalnym. Z drugiej strony jest to Fagata, więc można się tego po niej spodziewać.

Koncerty Fagaty

Reklama

Trudno powiedzieć, kto jest w stanie śpiewać „se..y ci..ka spod Konina”, ale to się dzieje. Jeżeli komuś to odpowiada, to nie ma w tym absolutnie nic złego. Może wywoływać to mieszane odczucia u osób, które nie są w tym świecie, ale finalnie chyba każdy tam mniej więcej kojarzył tekst.

Reklama

Video

Oprócz tego są też takie sceny:

Video

Czy jest to złe? Na koncertach dzieją się o wiele dziwniejsze i mocniejsze rzeczy. Z drugiej strony da się zrozumieć, dlaczego wywołuje to bardzo mieszane odczucia.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej