w ,

Na LoLu oglądało ją po 10 osób, więc znalazła coś „lepszego”. Streamerka Twitch i jej sposób na widzów

Twitch ma wiele kategorii, wiele odnóg, wiele dziwnych transmisji, na których nie do końca wiadomo, o co chodzi.


ASMR nie jest niczym szczególnie nowym. Bany za ASMR również już nikogo nie dziwią. W historii tej kategorii było kilka streamerek, które zostały zbanowane za „sugestywne” transmisje. Wśród nich znajduje się jedna dziewczyna, która nadal balansuje na krawędzi.

W jej streamach chodzi… właściwie trudno powiedzieć, o co. Na pewno o lizanie mikrofonu w dość skąpych strojach. Czy to powinno być banowane? Jest to nacechowane, więc zapewne niedługo pojawi się informacja o banie.

Szybka kariera na Twitchu

To ASMR jest obecnie dla dziewczyn najłatwiejszym sposobem na wybicie się. Ten przykład idealnie to obrazuje. Zebranie widowni na poziomie stałych 2.5-3.5 tysiąca osób zajęło tej konkretnej streamerce 3 miesiące.

Warto wspomnieć, że wcześniej streamowała między innymi League of Legends, które oglądało u niej średnio 10 osób przez większość roku.

Znalazł się więc lepszy sposób. Tak naprawdę wystarczyły wyświetlane po dziesiątki tysięcy razy klipy, które są potem przerzucane chociażby na TikToka.

Jest to dość specyficzne i na granicy bana. Streamerka raczej ma tego świadomość, szczególnie że reklamuje również swoje inne media społecznościowe.

Z 10 widzów na LoLu do ponad 3 tysięcy to naprawdę duży skok. Nie trudno zrozumieć, dlaczego mimo wszystko dziewczyny nadal się na to decydują.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends