w

Najbardziej kontrowersyjna polska youtuberka wraca i mówi: „Zszokuje Internet i znowu będą pierd*lić”

W Polsce jest kilka naprawdę kontrowersyjnych osób powiązanych z Internetem, ale z kobiet to chyba właśnie ta youtuberka wygrywa.


Po kilku miesiącach przerwy od dram, do Internetu wraca jedna z bardzo kontrowersyjnych osób. Raczej można się było tego spodziewać prędzej czy później. Emocje, jakie wywołuje ta informacja, są mocno mieszane, bo ludzie sami nie wiedzą, jak do tego podchodzić.

Z jednej strony wszyscy mówią, by tego nie promować, z drugiej zawsze rozchodzi się to w okamgnieniu i finalnie i tak kanały commentary o tym nagrywają. Jak będzie tym razem?

Powrót do Internetu

Medusa podczas swojego streama robił wywiady, między innymi z QueenOfTheBlack – youtuberką, która miała tak wiele dziwnych akcji, że aż trudno je zliczyć. Z sieci zniknęła kilka miesięcy temu i tak naprawdę się nie pokazywała, z lekkimi przerwami.

Youtuberka zapowiedziała swój projekt, o którym mówi niewiele, ale wspomina, że zszokuje Internet. Najważniejszą informacją wydaje się zdanie „wkroczę na pewien portal”. OF już ma, więc pytanie – jaki portal?

Klip: AITuber

Powrót Julii do Internetu ponownie może dostarczyć wiele contentu kanałom, które interesują się jej postacią. Mateusz Spysiński już kilka dni temu przestrzegał przed „przemianą” youtuberki:

Youtuberka miała kilkukrotnie banowane konto na Instagramie, przy okazji jej ostatnich akcji pisały o niej ogólnopolskie media, jak będzie teraz?

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka