w

Najstraszniejsze ukryte miejsca w Google Maps, które zostały usunięte. Jak powstają i czym są?

Google Maps jest pełne różnego rodzaju strasznych, czasem naprawdę zastanawiających miejsc.


Na mapach Google można znaleźć naprawdę dziwne rzeczy. W większości przypadków nie stoi za nimi żadna ciekawa historia, ale ich widok sam w sobie jest zastanawiający. Ostatnio o “zapleczach” znajdowanych na mapach zrobiło się za sprawą jednego miejsca:

Nikt do końca nie wiedział, czym to jest i jak oficjalnie znalazło się na mapach. Rozwiązanie tej zagadki znajduję się niżej, bo jak najbardziej da się to logicznie wytłumaczyć. Podobnie, jak inne tego typu miejsca.

Gdybyście chcieli sami to sprawdzić, to tutaj link – KLIK

Inne tego typu miejsca na Google Maps

Jedno z ciekawszych miejsc zostało już niestety usuniętych, ale nadal da się odszukać kopie. To zaplecze zawiera dziwne modele i napis, który potrafi zmrozić, szczególnie w nocy.

Ludzi niepokoił głównie ten napis:

Podobne miejsca, które są już usunięte:

Koordynaty: 45°25’56.0″N 71°55’52.2″W

Koordynaty: 34°42’03.5″N 135°49’16.6″E

Koordynaty: 42°50’45.0″S 147°20’16.0″E

Jak to wszystko powstaje i na co tak naprawdę patrzycie? Tak, to są miejsca, które nadal istnieją lub istniały na mapach Google. Są one jednak wgrywane przez samych ludzi. Nie są to zdjęcia, które dodało samo Google, a ludzie. To proste wyjaśnienie zagadki, które nadal jednak nie tłumaczy motywów osób, które to zrobiły. Potencjalnie wszystko to jest dziełem osób chcących wywołać jakąś kontrowersję.