w

Najwięcej łapek w dół w historii Genzie. Friz będzie musiał przemyśleć skład uczestników?

Fot. https://youtu.be/IvUfIZSW_7o

W jednym z ostatnich odcinków Genzie pojawiło się sporo kontrowersji. Do projektu dołączył chłopak uczestniczki.


Genzie ma bardzo dobre wyświetlenia, budzi wiele emocji i o to chodziło. Większość odcinków nie wywołuje jakichś niesamowicie wielu negatywnych komentarzy, choć ostatnio to się zmieniło. Odcinek, w którym do projektu dołączył chłopak jednej z domowniczek ewidentnie nie spodobał się widzom.

Jest to jednocześnie najgorzej oceniany odcinek pod względem ilości łapek w dół. Oczywiście Youtube w teorii ukrył licznik, ale dalej da się za pomocą kilku sztuczek zobaczyć, jak widzowie oceniali dołączenie do projektu nowej osoby.

Najgorzej oceniany odcinek

Do Genzie dołączył Bartek, chłopak Hani. Ludzie uznali to za drogę na skróty, bowiem Bartek nie był uczestnikiem T5M. Ile osób, tyle opinii na ten temat, natomiast widać, że wielu osobom się to nie spodobało.

Pokazuje to licznik łapek w dół, który choć ukryty, to nadal można go podejrzeć. W tym momencie materiał ma 10 tysięcy łapek w dół.

Najpopularniejsze komentarze dotyczą praktycznie tylko jednego i trudno się dziwić, natomiast jak pokazują statystyki samego kanału, dołączenie Bartka nie miało większego wpływu na widownię, oprócz tego, że jest to jeden z tych chętniej oglądanych filmów.

Subskrypcje Genzie trochę wyhamowały, możliwe, że niedługo zaczną spadać, ale to jeszcze nie ten moment. Póki co wygląda to bardzo naturalnie, początkowo dochodziło po kilka tysięcy subów dziennie, potem po 2 tysiące, teraz po tysiąc.

Wyświetleń oczywiście nie da się ocenić, bowiem kanał jest jeszcze zbyt młody. W sumie ma już 525 tysięcy subskrypcji, obejrzany został ponad 32 miliony razy. Wiele mówi się o tym, że Genzie nie spełnia oczekiwań, ale po statystykach tego nie widać. Ludzie może i narzekają, ale dalej z zaciekawieniem oglądają, komentują, przeżywają, a o to chodziło.