w

Następna dziewczyna mówi, że właśnie uciekła od Daniela Magicala

„Kto to jest?” – to chyba najczęściej powtarzające się pytanie. 3 dziewczyny, wszystkie wybiły się przez wzgląd na Daniela Magicala.


Ta „ostatnia była” dziewczyna nawet nie dotarła do świadomości ludzi. A mimo tego już robi zasięgi opowiadając chociażby o tym, że uciekła od Daniela, a nie z nim zerwała. Są więc już dwie dziewczyny, które mówią o ucieczce.

Ludzie w komentarzach niekoniecznie temu wierzą, choć tak naprawdę pewnie będzie to słowo przeciwko słowu.

„Nie zerwaliśmy, po prostu uciekłam stamtąd”

Dziewczynę tę będziecie kojarzyć głównie z nowego TT, który nagrała Nikita. Trzy byłe dziewczyny Daniela spotkały się ze sobą, ponoć rozmawiały całą noc i dzisiaj są super kumpelami. Co zabawne, dziewczyna sama napisała do Daniela i stąd się zaczęła ich znajomość.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@gwiazdeczki.tiktoka/video/7301575499321445664

To uniwersum jest naprawdę przedziwne. Byli ze sobą, a tak przynajmniej wynika ze słów dziewczyny, ale jednocześnie Magical miał być „obleśny”.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@ekipa.magicala/video/7301464543270604065

Oni wszyscy mówią o sobie wzajemnie, ale nikt nie podaje imion. „Pan D”, jakby no nikt na świecie nie wiedział, że chodzi o Daniela. Tak samo Magical mówi o „pewnej osobie” i każdy wie, że to o Nikicie. W każdym razie nowa była dziewczyna też chce zniszczyć Daniela, więc to już taki standard.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka