w

Natan vs Cameraboy. Pokazane prywatne wiadomości do dziewczyny

Reklama

Cameraboy zaczął pokazywać jakieś poucinane screeny, na co Natan odpowiedział.


Trudno powiedzieć, dlaczego Cameraboy tak się wydziera na tych Story, ale no tak jest. Pokazuje on jakieś poucinane screeny, które w ogóle nie mają żadnego kontekstu. Dopiero Cameraboy dodaje tam jakiś kontekst, ale pytaniami. Chyba tylko on wie, co tam u niego w głowie gra.

Jakieś dwa screeny rozmów. Równie dobrze mogliby rozmawiać o pokazie roślin.

Cameraboy buduje narrację, jakoby Natan chciał się spotkać z „młodą kobietą” tak, żeby njikt nie widział. Z jego pytań wynika, że mogłoby się jej coś stać. Potem narzeczony Nikity mówi, że Natan miałby zapraszać dziewczynę do siebie na noc. Tam pod koniec jest śpiewanie, więc sobie ściszcie. Tam po prawej możecie sobie to przyspieszyć.

Video

Natan odpowiada

Reklama

Natan pokazał całą wiadomość i… No nic z tego nie wynika. Dalej są już odpowiedzi głosowe. Dwie dorosłe osoby do siebie piszą o piciu. Niesamowite.

Dalsze odpowiedzi są już głosowe. Natan odpowiada, że robili sobie z dziewczyny jaja, bo ta szukała sposobu na to, by nie pracować. Jeżeli to jest to, co miało pogrążyć Natana, to niekoniecznie ktoś się tym przejmie.

Video

Cameraboy zapowiadał, że ma jakieś inne materiały z czasów, gdy był montażystą, ale co to dokładnie jest, tego nie wiadomo.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka