w

Natsu była przekonana, że to się nie nagrywa. Specyficzna zachcianka przed walką

Natsu wczoraj przegrała z Fagatą, przez co na HL spadła ogromna krytyka. Masa osób uważa, że Natsu ogólnie wygrała i zaprezentowała się znacznie lepiej. Malik musiał nawet wyłączyć komentarze.


Wczoraj Natsu walczyła z Fagatą w ramach High League 5. Przegrała, choć wiele osób uważa, że po tym, co pokazała powinna wygrać. W każdym razie to nie klipy z jej walki są tymi najpopularniejszymi, a pewna „zachcianka” sprzed dnia walki.

Dlaczego? U Natsu ponownie pojawia się temat raczej dla dorosłych, choć nie ma w tym nic złego. Dzieciaki na TikToku bardzo to jednak przeżywają, więc naturalnie stało się to niesamowitym viralem.

Klipy z różnymi wycinkami tej samej i jednej sytuacji spokojnie przebiły milion. Ten TikTok:

Zachcianka Natsu przed walką

To miało swój początek jeszcze w dniu przed walką. Marcin prowadząc streama zajrzał do Natsu, która powiedziała, że muszą coś wypróbować.

Natalia wpisała Marcinowi to, o co chodzi na telefonie, a później naturalnie zrobiło się to viralem. „Zachcianka Natsu” po obejrzeniu Magii Nag*ści ma kilkaset tysięcy wyświetleń, a sam Dubiel nawiązywał do tego jeszcze kilkukrotnie.

Czy to jest coś niesamowitego? No raczej nie, ale wiadomo, że TikTok niesamowicie przeżywa to, jak dorośli wspominają o tego typu rzeczach. Jedynym zabawnym momentem było to, jak Natsu była przekonana, że mówi Dubielowi coś po cichu – choć ponownie, trudno zrozumieć, o co tam chodziło.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka