w

Natsu i Lexy mówią, co sądzą o Wersow i Ekipie „Ciężko tego nie wiedzieć”. Będzie walka Natsu i Wersow?

Podczas „rundek” w ramach gali High League dwie popularne infuencerki wypowiedziały się, co uważają o Wersow i ostatnich przebojach Ekipy Friza.


W ramach rundek gali High League pojawił się wątek Wersow. Jest to o tyle ciekawe, że po raz pierwszy na ten temat mogły wypowiedzieć się osoby, które zajmują się bardzo podobnymi rzeczami. Chodzi tutaj oczywiście o Natsu i Lexy – obie znane są przede wszystkim z Teamu X.

I choć dziewczyny początkowo nie chciały za bardzo odpowiadać, to jednak skomentowały wyjaśnienia Wersow. Co ciekawe, pojawił się tam także wątek ewentualnej walki Natsu i Wersow, czyli dwóch najpopularniejszych influencerek z różnych Ekip. Wersow oczywiście z Ekipy, Natsu jako przedstawicielka Teamu X. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że byłaby to bardzo głośna walka.

To mogłoby być także ogólnie głośne wydarzenie, gdzie ścierają się dwie najpopularniejsze Ekipy. Znając jednak Friza, zapewne youtuber sam zorganizowałby wówczas swoją własną galę. Friz zdecydowanie ma takie możliwości, kwestią jest tylko czas i ewentualne chęci.

RUNDKI W HIGH LEAGUE

Natsu vs Wersow?

Lexy zaznaczyła, że nie chce oceniać. Zastanawia ją natomiast, jak to wyglądało od środka. To coś, o czym wspominali także inni youtuberzy, czyli dlaczego Ekipa w ogóle wypuściła takie tłumaczenia Weroniki, która, studiując prawo, mówi, że nie wiedziała o prawach autorskich.

(…) jak to wyglądało zza kulis jestem ciekawa. Jak oni tam siedzą… Bo oni tam mają cały sztab ludzi, którzy pilnują pewnie tego. Ten odcinek, gdzie ona się tłumaczyła, to mnie zastanawiało, że oni puścili ten odcinek, gdzie tam na pewno oglądali a i tak…(…)

Natsu komentuje, że tak naprawdę nie wiadomo, jaka była geneza całej tej sytuacji, jak to się wydarzyło. Uważa natomiast, że Weronika słabo się wytłumaczyła:

Jedyne, co uważam, to że po prostu Wersow troszeczkę słabo się wytłumaczyła wtedy z tym, że nie wiedziała tego, bo wiesz, o co chodzi. Ciężko było tego nie wiedzieć. To moim zdaniem było słabe tłumaczenie, ale no każdy popełnia błędy(…).

W tym momencie wtrącił się Pan Pawłowski, mówiąc:

Na dwójce Natsu vs Wersow, bookuj to Malik

Odpowiedź Natsu oczywiście nie wskazuje na to, że faktycznie może dojść do takiej walki. Youtuberka jednak przyznała, że byłoby to naprawdę „mocne”.

Uhhh, to by było tak mocne, to by było tak potężne. To by było tak potężne…

Video

Klip: HIGH League

Czy taka walka się odbędzie? Ktoś musiałby wyłożyć ogromne pieniądze, a i tak nie wiadomo, że Wersow w ogóle byłaby chętna. Na ten moment wydaje się, że jest to bardzo mało prawdopodobne. Jej widzowie raczej nie kojarzą swojej idolki z galami MMA.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka