w

Nawet Multi odpowiedział na tego TikToka Lexy. Youtuberka z kolejną genialną wypowiedzią

Po ostatniej odklejce ludzie zaczęli przeszukiwać profile Lexy w poszukiwaniu kolejnych perełek.


Lexy raczej nie wywoływała większych kontrowersji, ludzie ogólnie mieli o niej dobre zdanie, natomiast teraz trochę się to zmienia. Okazuje się, że youtuberka czasem mówi dość dziwne rzeczy.

Tę konkretną wyczaił Zebo. Trudno powiedzieć, czy Lexy robi to pod kontrowersje, czy może zwyczajnie w jej „bańce” nie ma w tym nic złego. W końcu youtuberka dociera głównie do kobiet.

A gdy wyjdziesz z tej bańki

Trochę to wygląda tak, jak w przypadku influ żyjących poza radarami ze swoją dużą, ale jednocześnie dość zamkniętą społecznością. Gdy nagle ktoś wchodzi w ich świat i środowisko, to wychodzą naprawdę dziwne rzeczy. I tak jest w przypadku Lexy. TikTok, który wywołał sporo kontrowersji:

Video

Gorzej, jak w ogóle nie macie podgrzewanych foteli, ewentualnie kobieta prowadzi, a Wy nie włączycie jej sami grzanej kierownicy. TikTok uruchomił wielu twórców, którzy nie dowierzają, że to tak na poważnie.

Niektórzy sugerują, że to musi być trolling, inni, że to po prostu kopiowanie trendów zza granicy i przekładanie ich na Polskę – tam tego typu rzeczy łapią wyświetlenia, bo stawiane tezy są po prostu kontrowersyjne. Ludzie dyskutują w komentarzach i tak robi się zasięgi.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka