w

Nawet OF uznał, że to już za grubo. Po tej akcji permanentnie zbanował jej konto

OF rzadko kogokolwiek banuje, ale jednak takie przypadki się zdarzają.


Ostatnio zrobiło się dość głośno o sytuacji, w której OF zbanowało konto należące do kobiety występującej pod pseudonimem „Khloe Karter”. Nagrywała ona materiały przeznaczone dla osób dorosłych wraz ze swoim mężem.

I może nie byłoby w tym nic niesamowitego, gdyby nie fakt, że filmy te powstawały w szkole. Para była bowiem nauczycielami. Uczniowie dowiedzieli się o działalności nauczycielki i zaczęło się robić niemiło.

Zwolnienie i ban z OF

Szkoła zareagowała bardzo szybko, potem dołączyło OF. Konto nauczycielki zostało zbanowane bez możliwości powrotu na platformę. Początkowo nauczycielka przepraszała, w materiale na Youtube tłumaczyła, że to przez wzgląd na złą sytuację finansową.

Gdy okazało się, że nie ma możliwości powrotu ani do szkoły, ani na OF, była nauczycielka nieco zmieniła podejście. Na swoim Twitterze wprost pytała, na jaką platformę ma się teraz udać.

Ban wynika z łamania regulaminu pod względem szkodliwości działalności. Raczej nie ma szans, że platforma zmieni zdanie. To jednak ogólnie ciekawy przypadek, który pokazuje, że nawet na OF panują jakieś zasady.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka