w ,

Nie tylko streamerki robią dziwne rzeczy. Streamer CSGO wstał, zdjął spodnie i zaczął się golić

Zazwyczaj piszemy o streamerkach, które robią dziwne rzeczy. Tym razem chodzi o streamera.


Nie jest prawdą, że tylko i wyłącznie streamerki robią “zakazane” rzeczy. W większości przypadków przewinienia mężczyzn są po prostu mniejsze. Tym razem trudno będzie to przebić. Jeden ze streamerów podczas gry w CS:GO po prostu wstał, zdjął spodnie i zaczął się golić.

Tak, majtki również zdjął. Trudno powiedzieć, skąd wziął mu się taki pomysł i dlaczego w ogóle do tego doszło. Widać było wszystko, w efekcie czego streamera oczywiście zbanowano.

Nietypowy ban streamera CS:GO

Wydawałoby się, że widzieliśmy już praktycznie wszystko. A jednak Twitch nadal potrafi nas zaskoczyć. Kanał jest już zbanowany, więc nie ma szans zorientować się nawet po klipach, dlaczego streamer to zrobił. Można jedynie podejrzewać, że chodziło o rozgłos.

Takie przewinienia są traktowane przez Twitcha bardzo różnie. W części przypadków TTV przyznaje bana na 3 dni, w innych jest to perm bez możliwości odwołania się. Nie wiadomo, jak będzie w tej sytuacji.

(Dla streamerów – wersja ocenzurowana, można oglądać na live.)

Kanał na ten moment jest zbanowany. Według osób, które oglądały usuniętego już VOD-a, streamer golił całe swoje ciało, wyglądało to na załamanie.

Są małe szanse na unbana, natomiast przypomnijmy, że w historii Twitcha znalazły się przypadki, w których streamerki myliły platformy i dostawały bany na 3 dni za pokazanie dosłownie wszystkiego.