Nie zgadniecie, z kim spotyka się Fagata. Youtuberka szybko się pozbierała po dramie

Rozrywka

Reklama

Mija w sumie 7 dni od momentu, kiedy wyszła drama z byłym chłopakiem Fagaty. Ta jednak, jak widać, ma już kogoś zaskakującego na oku.


Zaledwie tydzień temu Fagata rozpętała dramę ze swoim byłym już chłopakiem, mówiąc o jego zachowaniu, o zerwaniu, o tym jak się nad nią znęcano psychicznie etc. Potem mieliśmy coś w rodzaju odpowiedzi – konkretnie głosówki, w których Fagata dość mocno mówi chociażby o psiaku swojego byłego.

Od kilku dni Fagata była widywana z jednym z youtuberów, który ostatnio nie ma najlepszej opinii. Wystąpił na wątpliwej jakościowo gali, nadal nie zapłacił kary, jaką otrzymał od Fame MMA, a tutaj dodawanie wspólnych zdjęć, jeżdżenie samochodem we dwójkę i „bujanie się po mieście”.

Oczywiście, że nie ma tutaj mowy o związku, przynajmniej na ten moment, ale wiele osób wzięło to za potwierdzenie kręcenia ze sobą. Czy za wcześnie? To zapewne pokaże czas.

Reklama
https://twitter.com/lobaftwo/status/1674046926444982272

Ludzie w pewnym momencie zaczęli łączyć kropki, potem już sami influencerzy potwierdzili, że mają bardzo dobry kontakt.

Fagata i Adrian Polak

Reklama

Lepszego dopasowania chyba nie będzie. Adrian Polak, który niekoniecznie jest dobrze widziany w większych federacjach i Fagata, o której chyba nic nie trzeba pisać.

Zaledwie wczoraj wskazywaliśmy, że Polak nadal nie zapłacił kary z Fame MMA. Nie jest już zawodnikiem federacji, więc zapewne sprawa rozegra się przez prawników. Dla tych, którzy nie pamiętają – Polak dostał karę za pomówienie Wiewióra podczas jednej z konferencji.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej