w

Nietypowy budzik w stylu “Squid Game”. Powód, dla którego lepiej obudzić się przed czasem

Fani niezwykle popularnego ostatnimi czasy serialu postanowili stworzyć dość przerażający budzik.


Squid Game jest południowokoreańskim serialem, którego premiera miała miejsce dość niedawno, bo 17 września 2021 roku. Pomimo tego, że od wydania pierwszego odcinka nie minął jeszcze miesiąc, to produkcja od Netflixa zdążyła pobić już serca oglądających na całym świecie.

Z tego powodu w ostatnim czasie w mediach społecznościowych można zauważyć naprawdę sporo wpisów lub artykułów dotyczących danego serialu. W tym momencie można już przyznać, że produkcja stała się jedną z lepszych wydanych w bieżącym roku i trudno się dziwić. Fani na całym świecie pokochali południowokoreański serial.

Budzik, który potrafi przerazić

Pomimo tego, że premiera serialu miała miejsce niecały miesiąc temu, to w mediach społecznościowych zupełnie o nim wrze. Fani Squid Game chwalą się swoją pomysłowością, tworząc cosplaye, memy czy różnego rodzaju gadżety wyciągnięte prosto z serialu.

Jeden z fanów postanowił pójść nieco dalej i stworzyć gadżet na podstawie pierwszej gry, w którą grali aktorzy Squid Game. Chodzi mianowicie o grę “Czerwone, zielone” i mechaniczną dziewczynkę, której zadaniem było eliminować poruszających się graczy. Na jej podstawie powstał projekt budziku, który włączony w środku nocy potrafi nieźle wystraszyć.

Autorem projektu jest użytkownik o nicku gaspar.3d, który jest projektantem pochodzącym z Chile i tworzącym grafikę w 3D. Budzik stworzony został we współpracy z nanvo, twórcą internetowym, który na co dzień tworzy filmy. Takie combo sprawiło, że sytuacja z filmiku wydaje się być naprawdę realna, a wielu fanów serialu jasno komentowało, że oglądając go, przeszły ich ciarki przerażenia.

Jak się jednak okazuje, budzik jest jedynie projektem i nie zostanie udostępniony do sprzedaży, co jasno komunikuje Gaspar w swoich mediach społecznościowych. Może to i nawet dobrze, patrząc na to, jak bardzo taki budzik w środku nocy potrafiłby przestraszyć.