w

Nikita założyła ekipę składającą się z byłych dziewczyn Daniela Magicala

Gdy wydaje Wam się, że to uniwersum już się nijak nie rozwinie, to dzieją się tam takie oto rzeczy.


Nikita najwyraźniej skombinowała nową ekipę. Ale ekipę, która naprawdę jest specyficzna. Trzy dziewczyny, trzy byłe dziewczyny Daniela Magicala się spotkały. Wszystkie trzy zawdzięczają mu rozpoznawalność w sieci.

Teraz byłe partnerki chyba się zorientowały, że można się zjednoczyć i tworzyć razem content. Nikitę wszyscy znają, Olę część zna, część nie, trzecia dziewczyna to dla wielu mocne zaskoczenie, bo mało kto śledził wtedy te sympatie Daniela.

Ekipa byłych dziewczyn

Jakie zamiary mają te dziewczyny? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Na pewno można się spodziewać wywoływania skrajnych emocji.

Video

Przedziwne zestawienie, ale tak dzisiaj buduje się kolejne zasięgi. Trochę to tylko zabawnie wygląda, że nadal jednym z najlepszych sposobów dziewczyn na zdobycie wyświetleń jest nawiązywanie do Daniela Magicala.

Co na to sam Magical? Raczej standardowo, czyli najpierw jego zdaniem dziewczyny na siebie gadają, a potem wszystkie stają przeciwko niemu.

Video

Teraz dochodzi do tego trzecia dziewczyna, której nie było zbyt wiele na streamach, ale jak widać wystarczająco, by dołączyć do „ekipy”.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka