Nikola, dziewczyna Daniela Magicala, założyła OF. To jej pierwsze zdjęcie, które już usunęła

Rozrywka

Reklama

Daniel Magical i jego dziewczyna, Nikola, postanowili wejść w rynek OF. Szybko jednak się okazało, że to dość ryzykowna opcja.


Magical nadal jest osobą, która potrafi ściągnąć do siebie ludzi. Mimo bana na Youtube i ograniczonych transmisji na Kicku nadal dobrze sobie radzi na TikToku. W zasadzie wygląda to tak, jakby nie potrzebował innych platform do rozwoju.

Zarobki z TikToka nie są powalające, ale nie można powiedzieć, że w ogóle ich nie ma. Tak czy inaczej, Nikola stwierdziła, że założy z Danielem OF.

Pieniądze z OF potrafią być ogromne. Polskie streamerki Twitch doskonale o tym wiedzą. Nawet niewielka ilość obserwujących przy tych 20 dolarach miesięcznie daje bardzo przyzwoitą wypłatę. OF utrzymuje wiele dziewczyn, które mogą mieć widownię nawet na poziomie tych 50 widzów.

Reklama

Video

Magical i Nikoa na OF

Reklama

Co dziwne, Magical jakby nie wiedział, na czym polega OF. Przynajmniej w ten sposób mówił podczas streama.

Video

Pojawił się więc profil, ludzie zaczęli go obserwować, by po chwili całość zniknęła.

Było tam jedno zdjęcie dostępne dla wszystkich, tzn. zdjęcie profilowe. Wiadomo, że kolega prosi o link, a Boop to Boop, więc – KLIK.

Dlaczego to zostało usunięte? Danielowi najprawdopodobniej nie spodobała się zbytnio ta inicjatywa. Warto też dodać, że samo wspomnie o OF może być podstawą do bana na TikToku. W ogóle dzieją się tam dziwne rzeczy. Jakiś czas temu wspominaliśmy o dziwnych odgłosach, to teraz była powtórka. Oprócz tego standardem są takie ujęcia:

Video

Ban od TikToka wisi w powietrzu, ale na razie konta normalnie są dostępne.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej