w

Nikola Nikita Magical nie wystąpi w Aferkach. Boxdel odwołuje jej występ bo…

Dzisiaj w okolicach popołudnia wiele mówiło się o tym, że Nikita/Nikola Magical wystąpi w Aferkach. Do tego jednak nie dojdzie.


Dzisiaj zgodnie z zapowiedziami wyszła informacja o wspólnej transmisji i projekcie Amadeusza Ferrari’iego oraz Nikoli, czy też Nikity (ludzie różnie ją nazywają). Jeżeli ktoś w ogóle nie śledził dzisiejszych informacji, to Amadeusz ogłosił wspólny profil z Nikolą, w który włoży 100 tysięcy złotych. W skrócie, Nikola ma przejść glowup, choć główną ideą jest niby pomoc Nikicie w wyjściu z pato.

Część ludzi się z tego śmieje, część to proposuje. Dzisiaj Amadi i Nikola mieli wystąpić w Aferkach, ale to się nie wydarzy.

Video

Boxdel odwołuje występ Nikoli

Amadeusz Ferrari ogłosił na swoim kanale, że Nikola i on wystąpią w dzisiejszych Aferkach, ale tak się nie stanie. Boxdel nie chce narażać swojego dobrego imienia i zrezygnował ze swojego udziału w tej sprawie. Nikola i jej cała ta sprawa wyszła poza TikToka, nabiera coraz większego rozpędu i jest coraz bardziej stygmatyzująca.

Video

Jedni uważają, że to wszystko jest ustawione, inni, że chodzi o kasę i zrobienie “projektu”, który polega na wybiciu influencerki, jaką jest Nikola – wiecie, inspirujące wyjście z pato i tego typu klimaty. To faktycznie byłaby spoko historia, ale na ten moment wygląda to niesamowicie teatralnie, wręcz grotestkowo.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka