w

Nitro mocno o Boxdelu po spinie z Mają Staśko i słowach, że Nitro został “zezłomowany” podczas rozmowy

Nitro ponownie spiął się z Mają Staśko, co już nikogo nie powinno dziwić. Co ciekawe, ludzie na podstawie wycinków z hejt roomu HL wyciągnęli wnioski, że to Maja Staśko tym razem była górą.


Nitro i Maja Staśko to temat, który powoli przestaje ludzi interesować. Wiadomo, że ta dwójka przedstawia zupełnie inne poglądy i w wielu kwestiach po prostu się ze sobą nie zgadza. Nitro spotkał Maję w hejt roomie HL, który prowadził.

Maja przyszła i wdała się w dyskusję z youtuberem. Trochę to wygląda jak kolejne bitwy, po których ludzie na nowo weryfikują swoje poglądy. Na TikToku pojawiło się z tej rozmowy mnóstwo kilkudziesięciu sekundowych klipów, na których cała rozmowa trwała dobre 20 minut.

Nitro vs Maja

W każdym razie wiele osób przyznało w tej konkretnej sytuacji rację Mai Staśko. Nawet Boxdel powiedział, że:

To jest tylko i wyłącznie to, o czym mówię, o tym shocie. Uważam tutaj, że Maja się zaprezentowała dużo lepiej od Nitro, powiem tak, bo tak uważam po prostu i tyle.

Cały klip i sytuacja, od której to się zaczęło:

Video

Dodatkowo Boxdel wcześniej użył jeszcze słów: Uważam, że Maja Staśko trochę go zezłomowała na tym hejt roomie(…).

Video

Na to pojawiła się odpowiedź Nitra, choć w temacie wypowiadali się też inni youtuberzy, chociażby Sylwester Wardęga. W każdym razie Nitro stwierdził, że:

(…) tylko ja też stwierdziłem, zresztą już wczoraj, że słowa Boxdela one zawsze są populistyczne, nigdy nie są przesadnie zgodne z tym, co myśli. Bo wiecie, jak Bagieta był na topie po swojej walce, to z nim przez 5 dni jeździł, live’ował, a teraz gdzie jest Bagieta? I analogicznie, jeśli Internet, a przede wszystkim ruch napędzany z pewnej strony, piszą takie, a nie inne rzeczy, to było logiczne, że on się pod to podepnie. Nawet zdziwiłbym się, gdyby pierwszy raz w życiu powiedział nie, ja uważam inaczej w jakimkolwiek temacie (…).

Jest to mniej więcej 10 minuta najnowszego filmu Nitra, który warto obejrzeć, jeżeli chcecie mieć pełny pogląd na tę sytuację. Youtuber odnosi się tam między innymi do “złomowania”.

O całej tej sytuacji mówił również Wardęga, który kwitował, że to słabo, że Boxdel bardzo ostrożnie musi się wypowiadać.

Video

Trzeba tutaj wspomnieć o tym, że Nitro ogólnie miał już spore spięcie z Boxdelem w sprawie Murańskich, Boxdel miał deklarować nawet, że zrobi wszystko, by Murański został wyrzucony z Fame.

Video

Wcześniej też pojawiły się ostre wpisy na Twitterze, gdzie Boxdel przepraszał Nitra. Było to jeszcze w maju, a od tamtej pory cały czas iskrzyło.

Widać, że ten świat jest niesamowicie zawiły i jeżeli ktoś nie śledzi tego na bieżąco, to łatwo coś przegapić. W Fame czy HL ścierają się bardzo mocne osobowości, za którymi idą ogromne zasięgi. Jedno słowo za dużo niekiedy może wywołać niezłe zamieszanie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka