Nitro po banach wrócił na Youtube w sprytny sposób. 700 tysięcy wyświetleń w kilka dni

Rozrywka

Reklama

Nitro nie odzyska już swoich głównych kanałów, ale jak widać, nadal może się pojawiać na platformie.


Nikt oficjalnie nigdzie nie potwierdził, że Nitro, ani w zasadzie ktokolwiek inny ma nałożonego bana wizerunkowego. Youtuber nie może liczyć na odzyskanie swoich kont przez wzgląd na łamanie regulaminu, natomiast nie jest powiedziane, że kompletnie nie może występować na YT. Przynajmniej póki co.

Rafon niby też miał zdjęte wszelkie zakazy, a jednak jego kanał z Wojtkiem Golą został usunięty. Jak będzie w przypadku Nitra? Tego nie wiadomo.

Gdzie publikuje Nitro?

Reklama

Nitro pojawia się na kanale Slythi. Para wspólnie spędza wakacje, a filmy z wyprawy oglądają się bardzo dobrze. W teorii wszystko prowadzi partnerka Sergiusza, natomiast ten jak widać po miniaturach jest ważnym elementem kanału.

Reklama

Trudno nie odnieść wrażenia, że jest to coś w rodzaju testu – czy Youtube pozwoli na tego typu aktywność, czy też nie. Wcześniej Nitro był obecny na streamach swoich znajomych, którzy nie otrzymali z tego tytułu żadnych ograniczeń.

Sam kanał mocno rośnie. W ostatnich 30 dniach zdobył blisko 700 tysięcy wyświetleń, naturalnie głównie ze względu na obecność Nitra.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej