w

Nitro podziękował za 14 lat na Youtube. Oto jego pełna odpowiedź za dożywotniego bana

Nitro wypowiedział się tak samo w sprawie filmu, jak i ogólnie nałożonej na niego blokady przez Youtube.


Nitro jest świadomy tego, że jego ban na Youtube jest dożywotni.Taką informację przekazało biuro prasowe samej platformy. Jest więc szansa na to, że nie będzie mógł zrobić nowego konta i nagrywać dalej.

Jest możliwość, że to koniec polskiego youtubera. Nie ma on możliwości streamowania na Twitchu, bo ma tam permanentnego bana. Jeżeli Youtube również nałożył bana „na wizerunek” po tym złamaniu regulaminu, to Nitrowi zostaje jakieś Trovo, może inne mniej znane platformy.

Nitro dziękuje za te 14 lat na Youtube

Youtuber jest świadomy tego, że to może być koniec jego działalności w sieci. Dlatego na Instagramie opublikował szersze nagranie, w którym odnosi się do filmu, który jak sam mówi, pozwolił mu spojrzeć na jego działalność z innej perspektywy.

Widać, że Nitro nie jest zadowolony z takiego przebiegu spraw. Najwyraźniej nie podejrzewał, że mogą to być blokady dożywotnie. W tym momencie potwierdzono już, że kanały nie zostaną przywrócone. Mówimy tutaj o 2.4mln subów i 315 tysiącach subskrypcji. A wszystko przez „ominięcie blokady”, czyli wrzucenie filmu na drugi kanał w momencie, gdy pierwszy miał nałożoną blokadę.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka